Niesłyszący

Biuletyn Informacji Publicznej

Redaktorzy biuletynu

  1. Jacek Balicki
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: jacek.balicki@ug.wislica.pl
  2. kopia_Jacek Balicki
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: 1408522785_jacek.balicki@ug.wislica.pl
  3. Lidia Bała
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: l.bala@ug.wislica.pl
  4. Joanna Białkiewicz
    • Instytucja: Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wiślicy
    • Stanowisko: Dyrektor
    • Telefon: 41 379 20 26
    • Fax: 41 379 20 26
    • Adres e-mail: spwislica@poczta.fm
  5. Jacek Błachut
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: j.blachut@ug.wislica.pl
  6. Waldemar Błachut
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: w.blachut@ug.wislica.pl
  7. Ewa Czerw
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: e.czerw@ug.wislica.pl
  8. Wiesława Dobaj
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: w.dobaj@ug.wislica.pl
  9. Marek Gaweł
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: marek.gawel@ug.wislica.pl
  10. Barbara Głombińska
    • Instytucja: Szkoła Podstawowa w Skotnikach Dolnych
    • Stanowisko: Dyrektor
    • Telefon: 41 379 26 15
    • Fax
    • Adres e-mail: sp.skotniki-dolne@wp.pl
  11. Dominik Gruchała
    • Instytucja: UG Wiślica
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: dominik_gruchala@wp.pl
  12. Monika Jagielnik
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: m.jagielnik@ug.wislica.pl
  13. Ewelina Jasikowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: e.jasikowska@ug.wislica.pl
  14. Dorota Jasińska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: d.jasinska@ug.wislica.pl
  15. Wioletta Jasińska
    • Instytucja: GOPS
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: wiolka_26@o2.pl
  16. Anna Kafara
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: annakafara@ug.wislica.pl
  17. Grzegorz Kamiński
    • Instytucja: Gimnazjum im. Króla Kazimierza Wielkiego w Wiślicy
    • Stanowisko: Dyrektor
    • Telefon: 41 379 20 69
    • Fax
    • Adres e-mail: gimwislica@wp.pl
  18. Elżbieta Kępska
    • Instytucja: GOPS
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: ela80@poczta.onet.pl
  19. Aneta Kopciara
    • Instytucja: GOPS
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: anetakopcara1@wp.pl
  20. Janina Krzemień
    • Instytucja: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej
    • Stanowisko: Kierownik jednostki
    • Telefon: 41 379 21 03
    • Fax: 41 379 21 03
    • Adres e-mail: wislica@ops.busko.pl
  21. Andrzej Lasak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.lasak@ug.wislica.pl
  22. Przemysław Marzec
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: p.marzec@ug.wislica.pl
  23. Wojciech Morasiewicz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: w.morasiewicz@ug.wislica.pl
  24. Renata Musiał
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon: 885461359
    • Fax
    • Adres e-mail: renatamusial@ug.wislica.pl
  25. Mirosława Niedbała
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: m.niedbala@ug.wislica.pl
  26. Anna Piotrowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.piotrowska@ug.wislica.pl
  27. Konrad Piwowarczyk
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: k.piwowarczyk@ug.wislica.pl
  28. Tadeusz Romański
    • Instytucja: Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej
    • Stanowisko: Dyrektor
    • Telefon: 41 379 20 11
    • Fax: 41 379 29 85
    • Adres e-mail: szozwis@wp.pl
  29. Marcin Sadowski
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: m.sadowski@ug.wislica.pl
  30. Andrzej Siemieniec
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.siemieniec@ug.wislica.pl
  31. Paulina Służalska
    • Instytucja: Muzeum Regionalne w Wiślicy
    • Stanowisko: Dyrektor
    • Telefon: 41 379 21 64
    • Fax: 41 379 21 64
    • Adres e-mail: muzeum.wislica@gmail.com
  32. Beata Sokołowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: b.sokolowska@ug.wislica.pl
  33. Halina Sokołowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: h.sokolowska@ug.wislica.pl
  34. Administrator Strony
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: informatyk@ug.wislica.pl
  35. Edyta Sułek
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: e.sulek@ug.wislica.pl
  36. Małgorzata Syrkiewicz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: m.syrkiewicz@ug.wislica.pl
  37. Edyta Szostak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: edyta.szostak@ug.wislica.pl
  38. Agata Śliwa
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.sliwa@ug.wislica.pl
  39. Test Test
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: test@ug.wislica.pl
  40. Krzysztof Widłak
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: kwidlak@ug.wislica.pl
  41. Aneta Witkowska
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: a.witkowska@ug.wislica.pl
  42. Bożena Zuchowicz
    • Instytucja
    • Stanowisko
    • Telefon
    • Fax
    • Adres e-mail: b.zuchowicz@ug.wislica.pl